Unusta argipäev ning võta aega vaid endale..

Ühes Eestimaa nurgas asub väike majake nimega Private Time. See on koht kus kiirus ja rütm ei ole tähtsad. Kus pole vaja kuhugi rutata. Kus kuuled luiki, haigruid ja mööda merd podisevaid paate. Kus kuuled tuulekohinat mändide latvades. Kus kuuled laineid laksumas kaldale ning näed pilvi mööda liuglemas.

Üks tüüpiline päev Private Time majakeses:

Tõusta hommikul soojast voodist, avada kardinad ning imetleda männimetsa, püüda silmata merelaineid ning mööda sõudvaid pilvi. Juua terrassil või mere ääres kohvi või teed, süüa kosutav ning tervislik hommikusöök. Juba hommik algas hästi, eks?

vaade-aknast-private-time
Vaade aknast

Võtta kaasa raamat, väikesed snäkid ning naudi päeva mere kaldal. Näe – luigepere! Ja seal, hõbehaigur! Kaunis.. Värskendus meres? Miks mitte! Ole vaid kividega ettevaatlik, Läänekallas siiski.

Tukk tuleb peale..

Õhtul väike grill ja saun. Peale sauna tiiki. Mõnus.. Kui need sääsed vaid ei tüütaks!

Elu on ilus..

Meil on ääretult hea meel, et olete leidnud tee meie juurde. Meie unistuse juurde. Jah, see majake oli meie unistus, mis kasvas ja kipitas kuni enam ei saanud, pidi selle täide viima. Oleme selle majakese algusest lõpuni ehitanud ise, meie ideed, soovid ja unistused. Kõige pisemadki detailid. Meil on olnud sellel teel fantastiline meeskond ning parimad abilised. Aitäh selle eest!

Aga mis kasu on ilust, mida ei saa teistega jagada? Selleks avasime oma unistuse uksed ka Sinule. Et ka Sina näeksid, kui ilus on Eesti. Kui vähe on tegelikult õnneks vaja.. Vaid ühte ideaalset majakest, maakera kauneimas kohas.

Tassike kohvi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.